Tým UNIQA čítal několik desítek sportovců, mezi nimiž nebyli jen zaměstnanci, ale také jejich partneři a děti, někdy doslova
 ještě caparti předškolkového věku. Nad všechny výrazně vyčníval náš pojistný matematik Jan Čížek, jenž si na tuto akci
 naplánoval dovolenou, a celou ji strávil na okruhu na pražském Vítkově. Tam se Teribear konal už podruhé, letos
 na prodlouženém okruhu 1500 m. V období od 6. do 15. září dokázal kolega Jan Čížek urazit úctyhodných 725 kilometrů, čímž
 se stal nejlepším jednotlivcem na trati, když „stříbrného“ běžce porazil o více než 100 kilometrů.

Družstvo UNIQA se celkově umístilo mezi týmy na 33. místě a svým pohybem po trati získalo pro znevýhodněné rodiny a děti celkem 51.255 korun. Stejně jako v předchozích ročnících UNIQA přidá k výkonu zaměstnanců ještě svůj finanční dar určený rovněž na projekty podpory dětí a rodičů, kteří zatím neměli dost štěstí na spokojený život.

teribear_allTERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem je sportovně – charitativní akce, určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným. Po deset dní non-stop lze pohybem udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Za každý kilometr, který urazí běžci a chodci na předem vytyčené trati na Vítkově, věnují partneři akce 30 Kč na vybraný příběh. Kilometry se načítají pomocí čipu a zaznamenávají na elektronické konto. Díky průběžné výsledkové listině na webu mají všichni přehled, jak pomohli.

V letošním roce se díky pohybu vybralo 9,624 milionu korun na 10 různých projektů zaměřeným na ohrožené děti, mládež nebo rodiny v nouzi.

Více na www.teribear.cz.