Provozní doba se bude vracet do obvyklých časů, na niž jsou klienti v daném místě zvyklí. S ohledem na situaci však je možné, že dočasně bude otvírací doba zatím upravena nebo zkrácena. Proto je vhodné si ji vždy ověřit předem na webové stránce https://www.uniqa.cz/kontakty/, kde je pravidelně aktualizována v souladu s vývojem.

UNIQA dodrží na všech otevíraných obchodních místech hygienické požadavky v souladu s potřebnou prevencí nákazy: jednací místa byla vybavena ochrannými skleněnými přepážkami a na místě jsou k dispozici dezinfekční prostředky.

Na všech obchodních místech je možné sjednat všechny druhy pojištění jako před koronavirovou krizí. Pokud se chtějí klienti i nadále vyvarovat fyzického kontaktu, lze se spojit s pojišťovacím poradcem na telefonu. Telefonní kontakty na všechna obchodní místa jsou aktualizovány a uvedeny na webu https://www.uniqa.cz/kontakty/, kde lze na mapě rovněž vybrat konkrétní místně příslušnou pobočku.

Kromě toho lze sjednat většinu retailových produktů on-line na stránce www.uniqa.cz, na chytrých telefonech v aplikaci UNIQA a případně i v call centru na telefonu 488 125 125. 

Pro škodní hlášení se doporučuje nadále využívat v režimu 24/7 webovou službu na https://skody.uniqa.cz/, popřípadě telefonní kontakt na call centrum 488 125 125 v pracovních dnech od 8 do 18 hodin. Škody zákazníků se vyřizují v běžných lhůtách a bez osobního kontaktu: veškerou dokumentaci je možné poslat naskenovanou nebo vyfocenou přes https://skody.uniqa.cz/, případně lze provést videoprohlídku v aplikaci v chytrém telefonu.

UNIQA pojišťovna uzavřela svoji pobočkovou síť z preventivních důvodů 16. března, aby zabránila fyzickému kontaktu pojišťovacích poradců a klientů. V mezidobí však byla k dispozici stále on-line, případně na telefonu.O společnosti UNIQA
UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již šestadvacet let. Jako univerzální pojišťovna nabízí kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného figuruje stabilně mezi sedmi nejsilnějšími pojišťovnami v ČR. UNIQA pojišťovna je součástí skupiny UNIQA Insurance Group, která je aktivní na 18 evropských trzích a obsluhuje téměř deset milionů klientů.