V podzimním vydání newsletteru Novinky z UNIQA jsme pro Vás připravili užitečné rady k autopojištění a tipy, jak ho využít pro větší svobodu a pocit pohody na cestách. Čeká Vás rozhovor se zajímavou ženou, jejíž největší vášní jsou závodní auta a vůně benzínu. Pro lepší bezpečnost dostanete praktický manuál, který Vám pomůže, pokud se stanete účastníkem dopravní nehody. UNIQA není jen pojišťovna, ale i silný partner a inspirativní zaměstnavatel.

 

Prskavec

Jezděte s pohodou

Mnozí řidiči se spoléhají pouze na povinné ručení a havarijní pojištění opomíjejí. Ideální je však kombinace obojího. Seznamte se s výhodami havarijního pojištění v podobě nového produktu Auto & pohoda od UNIQA.

 

 


 

Havaria

Stala se Vám dopravní nehoda? Pomůžeme Vám ji zvládnout snáz

Reagovat v prvních minutách po nehodě chce velkou dávku sebeovládání. Účastníci nehody jsou často v šoku a nevědí, co dělat. Připravili jsme pro Vás návod, jak dopravní nehodu zvládnout a jak nahlásit pojistnou událost pojišťovně.

 

 

 

meteouniqa

Žena, která miluje vůni benzínu

„Jsem milovnice závodních aut, mám ráda ten zvuk a vůni. Vím, že někomu to může smrdět a dělat hluk, ale pro mě cítit spálené gumy, benzín a slyšet zvuk motoru je skoro extatické blaho“, říká se smíchem Markéta Srbová, moderátorka pořadu O2 TV, Týden v motorsportu, který je pravidelným magazínem vysílaným na stanicích O2 TV Sport a Premier Sport 2.

 

 


 

Havaria

UNIQA jako inspirativní zaměstnavatel

Zajímá Vás, jak UNIQA vidí zaměstnanci a jaké mají podmínky a možnosti? Chtěli byste nastartovat kariéru v pojišťovnictví, anebo právě hledáte profesní změnu? Zjistit, jak vypadá život a práce v mezinárodní finanční skupině UNIQA Insurance Group, můžete právě teď.