Jako poděkování za Vaši přízeň jsme pro Vás připravili nový čtvrtletník s názvem „Novinky z UNIQA“. Jeho první vydání věnujeme tématu domova a péči o něj. Jak domov vnímají lidé, jejichž životní styl je vede k tomu mít „více domovů“, jsme se zeptali vodního slalomáře Jiřího Prskavce.

 

Prskavec

Domov je tam, kde je moje rodina

„Není mi blízké být středem pozornosti,“ tvrdí s pokorou olympijský vítěz ve vodním slalomu Jiří Prskavec. Ve své sportovní kariéře už vyhrál téměř všechno. O to víc si váží času stráveného se svojí rodinou. Jak dosahuje vytčené cíle? Ambasador UNIQA nám v rozhovoru prozradil také to, jak plnohodnotně žít, když se ocitnete v kole povinností, a přitom se z toho „nezbláznit“. 

 

 


 

Havaria

Havárie v domácnosti? S asistencí – hračka!

Závěr roku je pověstný „konec světa“. Vánoční večírky střídá smršť termínů v práci, shánění dárků, pokouší se o vás viróza, a když se přihodí ještě nečekaná havárie v domácnosti, blázinec vystřídá panika. S pojištěním nemovitosti a domácnosti s asistenčními službami UNIQA můžete ale všechno hravě zvládnout.

 

 


 

meteouniqa

MeteoUNIQA nechá vás i váš majetek v suchu

S námi nezmoknete a neohrozí vás ani ta nejsilnější smršť. Jedinečná služba MeteoUNIQA varovala už statisíce našich klientů. Ochrání i vaše zdraví a majetek. Můžete ji mít v mobilu anebo dostávat aktuální informace o počasí prostřednictvím
e-mailových zpráv.

 

 


 

Více zde